...

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları
02/02/2018

Başarı Durumuna Göre Yatay Geçiş Sonuçları

Merkezi Yerleştirme (EK MADDE 1) Puanına Göre Yatay Geçiş Sonuçları

Başarı Durumuna göre ve Merkezi Yerleştirme ( Ek Madde 1 ) puanına göre yatay geçiş uyarınca yatay geçiş başvuruları kabul edilen adayların, 05-06-07 Şubat 2018 tarihleri arasında Saat 17:30'a kadar kayıt işlemlerini şahsen gelerek tamamlamaları gerekmektedir. Belirtilen süreler içerisinde kayıt yaptırmayan öğrenciler kayıt haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.

Kayıtlar; "Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, 2000 Evler Mah. Zübeyde Hanım Cad. 50300- Damat İbrahim Paşa Kampüsü-NEVŞEHİR" adresinde yapılacaktır.

Kayıt esnasında kayıtlı olduğunuz Üniversiteye ait Öğrenci Kimlik Kartı, 1 Adet Fotoğraf ve Nüfus Cüzdanı ile birlikte gelmeniz gerekmektedir.

NOT: Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrenci kayıtlı olduğu üniversiteden herhangi bir ilişik kesme işlemi yapmayacaktır. İlişik kesme işlemi kayıt olduktan sonra üniversiteler arasındaki resmi yazışma ile yapılacaktır.

***Ek madde 1 uyarınca daha önce herhangi bir yükseköğretim kurumuna yatay geçiş yapmış olanlar YÖKSİS’ten kontrol edilecek, EK Madde 1 uyarınca başka bir Yükseköğretim Kurumuna kayıt yaptırmışlar ise kayıt hakkı verilmeyecektir. Bu gibi durumlarda tüm sorumluluk öğrenciye aittir.